Activison upadło na głowę – CoD z młotkiem za 107 złotych…

Najwidoczniej afera z celownikiem za 4 złote w Call of Duty: Black Ops 4, nie nauczyła niczego twórców FPS’a, ponieważ do sklepu zawitał prestiżowy młotek za prawie 110 złotych, fani są wściekli!

Twórcy nie przestają eksperymentować z kolejnymi absurdalnymi mikrotransakcjami. Zaskakujące jest to, że pomimo przepustki Sezonowej, nowych mapy dostępnych za prawdziwe pieniądze, Battle Pass i skórek dla najróżniejszych broni, tytuł nie podzieliła losu np. Star Wars: Battlefront II.

Na początku roku sieć obiegła informacja, że do gry można kupić za 4 złote celownik. Wydawało się więc, że Treyarch osiągnął granicę pazerności i absurdu. Jednak tak się nie stało…

Za 2800 CP, wirtualnej waluty w grze o równowartości prawie 110 złotych do gry zawitał pakiet zatytułowany „Triple Play“. Główną atrakcją paczki jest broń do walki wręcz o nazwie„The Home Wrecker”. Oprócz tego otrzymujemy 10 skrzynek i przeskoczenie 10 poziomów w drzewku progresji.

Należy zaznaczyć, że pomimo wydania 289 zł (PlayStation Store) za samą grę i 209 zł na karnet sezonowy młotka nie dostaniecie…

Źródło: https://gamingbolt.com/call-of-duty-black-ops-4-adds-a-28-hammer

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.