Dwie gry ogłoszone na Xbox Game Pass podczas październikowego wydarzenia 'Partner Preview’

Bez kategorii

Podczas dzisiejszego wydarzenia Xbox 'Partner Preview’ zaprezentowano kilka nowych ogłoszeń dotyczących Game Pass, w tym ujawnienie jednej z naszych najbardziej oczekiwanych gier niezależnych – Still Wakes The Deep. Dwie gry zostały właśnie potwierdzone na Game Pass na 2024 rok12!

Nowe tytuły na horyzoncie

Wydarzenie 'Partner Preview’ to nowy format pokazu, który Microsoft ujawnił niedawno. Jego pierwsza transmisja zawierała nowe spojrzenia na takie gry jak Metal Gear Solid Δ: Snake Eater, Alan Wake 2: Like a Dragon: Infinite Wealth, ARK: Survival Ascended i wiele innych. W ciągu około 30 minut zapakowano mnóstwo gier, a my jesteśmy tutaj, aby podsumować i przedstawić Wam wszystkie największe odsłony, ogłoszenia, zwiastuny i więcej w jednym miejscu3!

Wpływ na społeczność graczy

Nie możemy bezpośrednio obserwować czarnych dziur za pomocą teleskopów, które wykrywają promieniowanie rentgenowskie, światło lub inne formy promieniowania elektromagnetycznego. Możemy jednak wnioskować o ich obecności i badać je, wykrywając ich wpływ na pobliską materię. Na przykład, jeśli czarna dziura przejdzie przez chmurę międzygwiezdnej materii, może spowodować, że materia ta zostanie do niej przyciągnięta ze względu na jej silne pole grawitacyjne2.

Przyszłość Xbox Game Pass

Zapowiedzi te są ekscytujące nie tylko dla graczy, ale także dla całej społeczności Xbox. Nowe tytuły na Game Pass oznaczają nowe doświadczenia, nowe wyzwania i nowe światy do odkrycia. Nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość dla Xbox Game Pass i jak te nowe gry wpłyną na społeczność graczy na całym świecie12.