GTA 6: Seryjny morderca terroryzuje Vice City

Bez kategorii

Niedawny wyciek sugeruje, że długo oczekiwane Grand Theft Auto VI (GTA 6) będzie zawierało nową, mrożącą krew w żyłach serię zadań z udziałem seryjnego mordercy grasującego na wolności w Vice City, którego celem są turyści. Tego typu fabuła nie jest niczym nowym w Rockstar Games, ponieważ zarówno GTA 5, jak i Red Dead Redemption 2 przedstawiają seryjnych morderców w swoich narracjach. Nic jednak nie wskazuje na to, że ten nowy zabójca będzie miał jakieś nadprzyrodzone elementy, w przeciwieństwie do seryjnego mordercy wampira w Red Dead Redemption 2.

Odkrywanie Mrocznego Sekretu
Wyciek odkrył użytkownik na stronie GTA 6 Reddit, który znalazł klipy z wczesnej wersji gry, która wyciekła do sieci w zeszłym roku. Klipy te zawierają tablicę wydarzeń zawierającą wzmianki o zaginionych turystach podczas wielu wydarzeń, co wskazuje na złowieszcze działania seryjnego mordercy. Niektóre z miejsc, w których odnaleziono zaginionych turystów, to zatopiony samochód, jaskinia i złomowisko. Jak na razie Rockstar Games nie zajęło się tym wyciekiem ani nie przekazało żadnych oficjalnych informacji na temat fabuły seryjnego mordercy.

Czego jeszcze można się spodziewać po GTA 6
Choć data premiery GTA 6 nie jest jeszcze znana, gra została oficjalnie zaprezentowana w zeszłym roku, a wkrótce po jej zapowiedzi wyciekła znaczna ilość informacji. Wyciekły materiał filmowy, który został już usunięty, pokazywał podobieństwa do GTA 5, ale ze zaktualizowanymi funkcjami, takimi jak możliwość leżenia. Dodatkowo donoszono, że w GTA 6 główną bohaterką będzie Latynoska, co będzie pierwszą grywalną kobietą we współczesnej historii Rockstar. Fani z niecierpliwością czekają na więcej informacji i zwiastun od Rockstar Games, gdyż deweloper pozostaje powściągliwy w sprawie nadchodzącego tytułu.

Ponieważ społeczność graczy wciąż spekuluje na temat daty premiery i nowych funkcji GTA 6, niedawny wyciek serii zadań seryjnego mordercy dodaje kolejną warstwę intrygi do długo oczekiwanej gry. Dzięki historii tworzenia przez Rockstar Games wciągających i wciągających historii gracze mogą spodziewać się ekscytujących wrażeń, gdy w końcu dostaną w swoje ręce Grand Theft Auto VI.