Ile trwa film Dungeons and Dragons?

Bez kategorii

Film „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves” to amerykańska komedia fantasy z elementami akcji, której premiera miała miejsce w 2023 roku. Film został wyreżyserowany przez Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daley’a, którzy również współtworzyli scenariusz1.

Produkcja ta jest częścią serii filmów opartych na popularnej grze fabularnej „Dungeons & Dragons”, obecnie należącej do firmy Wizards of the Coast3. Pierwsza trylogia składała się z filmu kinowego, drugiej części wyprodukowanej na potrzeby telewizji i trzeciej części wydanej bezpośrednio na DVD. Reboot serii, w którym znalazł się film „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves”, został wydany przez Paramount Pictures 31 marca 2023 roku3.

Niestety, żadne z dostępnych źródeł nie podaje dokładnej informacji na temat czasu trwania filmu „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves”. Zazwyczaj jednak, filmy tego gatunku trwają od 90 do 150 minut. Aby uzyskać dokładne informacje na ten temat, zalecałbym sprawdzenie szczegółów filmu na oficjalnej stronie dystrybutora lub w serwisie IMDb, który często zawiera takie dane.

Warto dodać, że film „Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves” zdobył pozytywne recenzje. Linda Codega z Io9 określiła go jako „solidny film”, mimo iż komedia jest nieco pośpieszna, wszystkie żarty trafiają w cel, a postacie w większości przypadków tworzą urocze wersje klasycznych klas D&D1.