Nowości z wydarzenia State of Play na PlayStation

Bez kategorii

Sony zorganizowało kolejne wydarzenie State of Play, prezentując nadchodzące tytuły na PlayStation 5 i PlayStation 4. Wśród zapowiedzi znalazły się rozszerzenia dla Resident Evil 4 i Tales of Arise, kolejne spojrzenie na bardzo zabawny symulator chodzenia oraz epicki, ogromny zwiastun Final Fantasy VII Rebirth, który ukaże się na dwóch płytach 29 lutego przyszłego roku1. Oto szczegóły:

  1. Marvel’s Spider-Man 2: Dziś przyjrzeliśmy się bliżej otwartemu światu Spider-Man 2. Gracze będą mieli do dyspozycji nie tylko wyspę Manhattan, ale także Brooklyn i Queens1.
  2. Tales of Arise: Beyond the Dawn: Tales of Arise otrzyma nowe rozszerzenie DLC na PS5 9 listopada 2023 roku1.
  3. Honkai Star Rail: Z przyjemnym dla oka systemem walki i stylizacją anime, Honkai Star Rail zadebiutuje na PS5 11 października 2023 roku1.
  4. Final Fantasy VII Rebirth: Premiera gry odbędzie się 29 lutego 2024 roku1.

To wszystko z dzisiejszego, krótkiego, ale bardzo interesującego wydarzenia State of Play. Teraz czas na marzenia o tych niesamowitych grach.

Marvel’s Spider-Man 2

W trakcie wydarzenia State of Play zaprezentowano nowe informacje na temat otwartego świata w grze Marvel’s Spider-Man 2. Gracze będą mieli okazję eksplorować nie tylko wyspę Manhattan, ale także Brooklyn i Queens, co z pewnością doda jeszcze więcej różnorodności do rozgrywki1. Przykładem tego może być możliwość eksploracji różnych dzielnic, a także odkrywanie nowych miejsc związanych z historią Spider-Mana.

Tales of Arise: Beyond the Dawn

Tales of Arise doczeka się nowego rozszerzenia DLC zatytułowanego Beyond the Dawn, które trafi na PlayStation 5 9 listopada 2023 roku1. Chociaż szczegóły na temat zawartości tego dodatku nie zostały jeszcze ujawnione, można się spodziewać, że wprowadzi on nowe wyzwania, postacie i możliwości rozwoju dla graczy.

Final Fantasy VII Rebirth

Jednym z najważniejszych momentów wydarzenia State of Play było zaprezentowanie nowego zwiastuna Final Fantasy VII Rebirth oraz potwierdzenie daty premiery na 29 lutego 2024 roku1. Gra ukaże się na dwóch płytach, co świadczy o ogromie i rozbudowie tego tytułu. W trakcie wywiadu z twórcami gry ujawniono również nowe informacje na temat rozgrywki, takie jak system przywoływania, mini-gry w Gold Saucer, zadania poboczne i wiele innych3.