Opóźnienie wydania zestawu „Deck of Many Things” z Dungeons & Dragons

Bez kategorii

Wydanie zestawu „Deck of Many Things” z gry Dungeons & Dragons zostało opóźnione z powodu defektów1. Wydawca gry, Wizards of the Coast, nadal boryka się z problemami, a fizyczne wydanie „Deck of Many Things” zostało przesunięte z powodu problemów z produkcją2.

Zestaw „Deck of Many Things” to nowy rodzaj produktu, który nigdy wcześniej nie był dostępny. Jest to zestaw w pudełku, który zawiera dwie książki i 66 kart5. Karty są wielkości tarota, z złotymi krawędziami i unikalnym złotym wykończeniem na każdej z nich. Zestaw zwiększa rozmiar talii trzykrotnie, zawierając oryginalną klasyczną talię 22 kart, a także 44 nowe karty, które twórcy nazywają „Deck of Many More Things”5.

W zestawie znajduje się również 80-stronicowy twardo oprawiony przewodnik do kart, który ilustruje każdą kartę i podaje wszystkie ich interpretacyjne znaczenia. Każda karta ma miejsce, osobę, potwora lub zagrożenie, skarb i sytuację5.

Niestety, z powodu problemów z produkcją, wydanie zestawu zostało opóźnione. Wizards of the Coast, wydawca Dungeons & Dragons, nadal boryka się z problemami, które doprowadziły do opóźnienia wydania „Deck of Many Things”2. Mimo to, gracze na całym świecie z niecierpliwością czekają na możliwość odkrycia nowych kart i zastosowania ich w swoich przygodach.