Pokemon Scarlet i Violet: Czas wydania DLC The Teal Mask i ukryte skarby Area Zero

Bez kategorii

Wprowadzając dziewiątą generację Pokemon, nie powinno być zaskoczeniem, że Pokemon Scarlet i Violet mają własny pakiet rozszerzeń DLC. Podobnie jak jego poprzednik z ósmej generacji, Pokemon Sword i Shield, pierwsza część DLC Scarlet/Violet zostaje wydana kilka miesięcy przed ostatnią częścią1. Pakiet rozszerzeń DLC Pokemon Scarlet i Violet (The Hidden Treasure of Area) obejmuje The Teal Mask i Indigo Disk. Oba można kupić za pośrednictwem Nintendo eShop na Nintendo Switch za 34,99 USD1. The Teal Mask ma zostać wydany między 12 a 13 września 2023 r., w zależności od regionu1. Gracze są zaleceni do sprawdzenia poniższej listy, aby uzyskać dokładny czas i datę wydania DLC Scarlet/Violet1.

Wymagania dla DLC The Teal Mask

Gracze, którzy mają kopię zarówno Scarlet, jak i Violet, będą musieli kupić DLC The Hidden Treasure of Area Zero dla każdej z gier1. W eShopie gracze mogą wybierać między DLC dla Scarlet lub Violet1. Gracze będą musieli rozpocząć Treasure Hunt w podstawowej grze1. Obejmuje to udanie się do Akademii Naranja/Uva i odblokowanie trzech głównych zadań Scarlet/Violet1:

  • Victory Road
  • Path of Legends
  • Starfall Street

Nowe i powracające Pokemony w DLC The Hidden Treasure of Area Zero

Każda część DLC Scarlet i Violet nie tylko zabierze cię na nowe przygody z Pokemonami, ale także wprowadzi nowe Pokemony i przyniesie powrót ponad 230 Pokemonów z poprzednich generacji3. Na stronie Eurogamer znajdziesz wszystko, co obecnie wiemy o obu DLC Hidden Treasure of Area Zero, w tym informacje o lokalizacjach, szczegółach fabuły i listach potwierdzonych nowych i powracających Pokemonów3.

Upewnij się, że kupujesz odpowiednią wersję rozszerzenia, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł z niej korzystać3. Bądź ostrożny podczas zakupu DLC.

Data wydania DLC The Teal Mask

DLC The Teal Mask dla Pokemon Scarlet i Violet zostanie wydane 13 września 2023 r. 5. Będzie dostępny o godzinie 18:00 PT (12 września) / 21:00 ET (12 września) / 2:00 czasu brytyjskiego (13 września) 5.