Blizzard wstrzymuje wydanie Diablo Immortal?

Dyrektor finansowy ze studia NetEase twierdzi, że mobilna odsłona Diablo jest już “praktycznie ukończona i gotowa do premiery”. Twierdzi jednak, że nie wie, kiedy należy spodziewać się premiery. Kierując pytanie w stronę “Zamieci”.

Diablo Immortal jest już praktycznie ukończone i gotowe do premiery. Jeśli chodzi jednak o dokładny termin wydania gry, to muszę was jednak skierować z tym pytaniem bezpośrednio do Activision Blizzard.

CFO NetEase dla serwisu Bloomberg

Warto przypomnieć, z jakim odzewem społeczności spotkała się zapowiedź Diablo Immortal. Fani są wściekli, że ich ukochana seria zmierza na telefony z systemem Android oraz iOS.

Liczba negatywnych opinii pod zwiastunem jest zatrważająca

Czyżby Amerykański gigant zaczeka z debiutem gry do następnego roku kalendarzowego, licząc, że gracze zapomną o faul-starcie gry i przynajmniej z ciekawości sprawdzą, jak prezentuje się rozgrywka hack&slasha na ich małym ekranie smartfona?

Na chwilą obecną Blizzard nie skomentował sprawy. Jeśli to nastąpi, news zostanie zaktualizowany!

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.