Apex Legends wyciekło już rok temu, ale nikt w to nie uwierzył!

11 miesięcy temu w dziale poświęconemu Titanfallowi na Reddicie użytkownik opublikował wpis o tytule Titanfall Battle Royal, prezentował on mapę wówczas nieistniejącego Apex Legends.

Post nie spotkał się z aprobatą społeczności, użytkownicy uznali go za zwykły fake. Twierdząc nawet, że już od dawna nie spotkali się z tak bezsensowną plotką.

Wygląda na to, że moglibyśmy się dowiedzieć znacznie szybciej o Apex Legends, a jego premiera na Originie nie nastąpiłaby z dnia na dzień, jak to było 4 lutego 2019 roku. Zaskakując graczy, co przyczyniło się do błyskawicznego sukcesu gry, ponieważ każdy chciał wypróbować nowy tytuł od Respawn Entertainment.

Mało tego, już wtedy na serwerach dało się znaleźć przesłania, że niebawem nadejdzie coś dużego, ale najwyraźniej nikt nie szukał albo zostali zniechęceni braku odzewu na post użytkownika Reddita.

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.