Nowa gra od Epic Games to MMO

Epic Games i chińskie studio Loong Entertainment ogłosiły podczas Games Developer Conference nową grę mobilną zatytułowaną Project: SU.

Tytuł napędza Unreal Engine 4, dzięki czemu gracze mogą liczyć na globalne oświetlenie, dynamiczne oświetlenie, bloom, efekty cząstek GPU, renderowanie PBR i szczegółowe modele postaci. Dzięki temu zabiegowi doświadczenie z gry ma być zbliżone do tego z blaszaków. Premiera gry odbyć się ma jeszcze w tym roku. Project: SU ma oferować również otwarty świat i swobodę przemieszczania.

Project: SU to opowieść o niekończącej się wojnie między ludźmi, pół-krwi i smokami. Gra jest mixem kultury zachodniej, chińskiej i japońskiej z fantastycznymi elementami.

Gra wyświetlona na panelu GDC 2019 spotkała się z uznaniem graczy. Ponieważ na rynku mobilnym rzadko mamy do czynienia z tytułem oferującym tętniące życiem miasto pełnym nocnych klubów i barów, czy budowanie własnych pojazdów.

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.