Zagraj już teraz na swoim telefonie w Super Heroes 2D!

Jesteś już zmęczony ciągłym klikaniem w ekran w bezmózgie clickery? Sprawdź Super Heores, które nawiązuje do tradycyjnych platformówek!

Obecny rynek gier mobilnych powiedźmy sobie szczerze, że nie jest zbyt interesujący. Odwiedzając sklep Play, od kilku lat widzimy te same gry, które pod kamuflażem wypełniacza czasu, sprzedają nam absurdalnie pożeracza, który pochłania każdy wolny moment podczas pracy, czy nauki. Prowadząc ostatecznie, do ogólnego braku koncentracji, dotyczy to szczególnie nieletnich. Dlatego coraz częściej marzymy o grze, w której od początku zobaczymy cel, do którego będziemy dążyć.

W dłonie gracza w Super Heroes 2D oddano 20 poziomów o stopniowo rosnącym poziomie trudności oraz 10 bohaterów. A mapy dzieją się na różnych „biomach”, wszystko elementy świata oraz interfejsu zachowano w animowanym stylu, powinni być z tego zadowoleni szczególnie młodsi gracze.

W fundamencie Super Heores rozbrzmiewają klasyczne odsłony Mario, jednak w odróżnieniu od starszego kuzyna gra oferuje cel, którym jest zdobywanie kolejnych postaci, nowych bohaterów odblokujemy za pomocą monet zbierany podczas rozgrywki. Warto zaznaczyć, że aplikacja nie zawiera przeklinanych przez graczy mikropłatności, a wyłącznie nieinwazyjne reklamy.

Super Heores 2D możesz pobrać, klikając na poniższą grafikę:

Wpis nie jest sponsorowany, autorem gry jest redaktor X_Cherry. Natomiast sama gra powstała pod szyldem działu Vulpes_Coders, który zrzesza twórców gier. Wsparcie medialne zapewnia społeczność Gr4cze.pl, na której znajdziesz przede wszystkim wiadomości z branży.

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.