200 gier za darmo w Originie przez 7 dni

Electronics Arts daje świetną okazję do przetestowania ogromnej biblioteki tytułów firmy.

EA udostępnił możliwość wypróbowania wszystkim użytkownikom komputerów osobistych abonamentu Origin Access Basic. Abonament oferuje m.in. nowe gry EA z dodatkową zawartością, wcześniejszy dostęp do nowych gier (10-godzinna wersja próbna), regularnie powiększana biblioteka 199 gier oraz 10% zniżki na zakupy w Origin.

W skład kolekcji usługi wchodzi np. Titanfall 2, Battlefield V, The Sims 4 wraz z dodatkami, Need For Speed: Payback, Star Wars Battlefront II, czy Mass Effect: Andromenda.  

Regularna cena abonamentu to 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł rocznie. Jeśli dysponujesz nieco większym portfelem, możesz zdecydować się na rozwinięcie abonamentu za sprawą usługi „PREMIER”. Która wyceniona jest na 59,90 zł miesięcznie lub 419,90 zł za cały rok i oferuje wcześniejszy dostęp do gier bez limitu czasowego i na obecną chwilę o 9 więcej gier (najświeższe perełki) niż w ofercie standardowej.

W ramach przypomnienia: jutro zaczyna się impreza EA Play (8 czerwca, godzina 18:30), podczas której wydawca zaprezentuje nowości.

Udostępnienie darmowego okresu próbnego usługi sugeruje, że EA podczas E3 zaprezentuje odświeżenie abonamentu.

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.