Assassin’s Creed: Legion zabierze nas do Włoch?

W ubiegłym roku w oficjalnym przekazie Ubisoftu poinformowano fanów, że kolejna odsłona serii AC nie pojawi się w 2019 roku. Więcej informacji postanowił udzielić nam teraz użytkownik 4chan’a…

Premiera gra ma odbyć się w przyszłym roku na konsolę tej i przyszłej generacji. Akcja gry ma odbywać się w Italii w czasach Marka Aureliusza, podczas walki jego syna Commodusa i roku pięciu cesarzy.

Zdjęcie wykonane telefonem, które ma prezentować nadchodzący Legion

Do gracza będzie należał wybór bohatera, jakim zagra, a będzie nim: Cassius lub Lucia, potomkowie bohaterów z Assassin’s Creed Odyssey.

Produkcją gry zajmuję się studio Ubisoft Sofia, twórcy m.in. świetnie przyjętego przez graczy Assassin’s Creed IV: Black Flag. Assassin’s Creed: Legion ma być zwieńczeniem starożytnej trylogii.

Wydawca chce, aby ta część stanowiła pomost pomiędzy starymi fanami, którzy domagają się powrotu do kreda Assassynów, a zadowoleniu nowej społeczności.

Do mapy gry należeć będą obszary: Włoch, Galii, Germanii oraz Libii z Origins.

Ciekawe czy dane nam będzie spotkać w Galii pewną niesforną wioskę…

Należy mieć na uwadze, że jest to tylko i wyłącznie plotka, jednak uargumentowana i zgadzająca się z informacjami, jakimi już dysponujemy. Oryginalny wpis znajdziesz tutaj: link.

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.