Kup 4 energetyki i wygraj miesiąc Xbox Game Pass

Producent popularnych napojów energetycznych – firma Monster, wraz ze sklepem Żabka i Fresh Market zorganizowała promocje, w której za kupno czterech puszek Monster Energy otrzyma się 4 tygodniowy dostęp do usługi Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass to abonament, który za co najmniej 40 złotych miesięcznie umożliwia nieograniczony dostęp do ponad 100 gier na konsole Xbox One, Xbox 360 oraz PC (w przypadku ostatniej platformy można grać w gry będące jednocześnie w usłudze Play Anywhere). Każdego miesiąca są dodawane nowe gry, więc zawsze można pograć w coś nowego. Tytułami godnymi uwagi są np. Forza Horizon 4, Sea of Thieves i Crackdown 3. Poza tym klienci abonamentu otrzymują 20% rabat na gry będące w XGP i do 10% zniżki na dodatki do gier Xbox One i materiały eksploatacyjne.

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, musisz w tym wypadku pamiętać o zachowaniu paragonu, bo za jego pomocą skorzystasz z oferty.

Xbox Game Pass za darmo – szczegóły promocji:

 1. Kup 4 x dowolny produkt Monster w dowolnym sklepie sieci Żabka lub Fresh Market: https://www.zabka.pl/znajdz-sklephttps://freshmarket.pl/lokalizator/
 2. Koniecznie zachowaj wydany paragon fiskalny z unikalnym kodem promocyjnym (przy zakupie większej ilości produktu Monster niż 4 sztuki, każde 4 sztuki muszą być udokumentowane osobną transakcją / osobnym paragonem)
 3. Wypełnij i wyślij formularz na naszej stronie podając: adres e-mail oraz unikalny kod promocyjny z Twojego paragonu
 4. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz 2 kody Xbox Game Pass uprawniające w sumieydo 28-dniowego okresu bezpłatnego korzystania z Platformy xbox.com/gamepass
 5. Otrzymany e-mailem kod Xbox Game Pass należy wpisać w Menu Konsoli Xbox One w zakładce „Redeem code” lub „Wykorzystaj kod”, lub też na stronie internetowej microsoft.com/redeem, logując się uprzednio na swoje konto Xbox
 6. 1 Kod Xbox Game Pass jest ważne przez 14 dni od momentu rejestracji na www.monstergame.com.pl
 7. Ostatnim dniem, kiedy można uaktywnić kod jest 31.07.2019 i wtedy jego ważność wygasa 14.08.2019
 8. Usługa Xbox Game Pass dostępna jest na konsolach XBox One. Wymaga pobrania znacznej ilości danych. Mogą obowiązywać opłaty usługodawcy internetowego. Do gry wymagane jest połączenie internetowe. Oferta gier może zmieniać się z czasem. Więcej na xbox.com/gamepass
 9. Regulamin promocji dostępny w zakładce Regulamin
 10. Promocja trwa 8.05-21.05.2019 lub do wyczerpania zapasu kodów
 11. Promocja jest przeznaczona dla aktywnych subskrybentów platformy Xbox One oraz dla nowych użytkowników

Xbox Game Pass – jakie gry w maju?

 • Wolfenstein II: The New Colossus
 • Wargroove 
 • Surviving Mars (gra dostępna od 9 maja)
 • Tacoma (gra dostępna od 9 maja)
 • Black Desert (gra dostępna od 9 maja)
 • For the King (gra dostępna od 10 maja)
 • The Surge (gra dostępna od 16 maja)
 • LEGO Batman 3: Beyond Gotham (gra dostępna od 16 maja)

Warto wspomnieć, że obecnie trwa promocja na Xbox Game Pass w Microsoft Store: za 4 złote można otrzymać 3 miesiące abonamentu. Do końca zniżki zostało 5 dni.

Źródło: https://monstergaming.pl/

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.