Nie będzie „DOSKOZZZY” w Cyberpunk 2077 – oficjalny komentarz CD Projekt RED

Po jednym z koncertów Jacka Stachursky’ego sieć obiegła plotka, że jego ostatni przebój „Doskozza” trafi do gry Cyberpunk 2077 – JEST TO FAKE!

19 czerwca w Warszawie Stachursky występował jako wsparcie dla zespołu Scooter. Artysta wykrzyczał w pewnym momencie na scenie hasło „Cyberpunk”, a następnie wygłosił, że ludzkość zapamięta go przynajmniej do 2077 roku. Wiele osób zrozumiało to opacznie, jako zapowiedź obecności twórcy w grze od CD Projekt RED.

Portal Gazeta.pl postanowił skontaktować się z twórcami Wiedźmina i Cyberpunka, czy jest to prawda. Odpowiedź nie pozostawia złudzeń:

Zajmujemy się m.in. wszystkimi współpracami do ścieżki dźwiękowej do “CP2077”. Nie wiem skąd takie wieści, ale na chwilę obecną nie mamy żadnych planów na współpracę z panem Stachurskym, jeśli chodzi o użycie jego muzyki w grze. Nie mamy takich planów.

CD Projekt RED
Powstały nawet amatorskie przeróbki…

Źródło: http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114526,24922820,poszly-plotki-ze-doskozza-stachursky-ego-pojawi-sie-w-cyberpunk.html

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.