The Division 2 odpali nawet na “ziemniaku”

W czasie aktualnie trwających beta testów The Division okazało się, że Ubisoft wyciągnął wnioski z optymalizacji poprzedniczki i popracował nad silnikiem swojej nadchodzącej produkcji.

Dawaj szwagier do Waszyngtonu, co złego ma się stać!

Produkcję można uruchomić nawet na laptopie z zintegrowanym układem graficznym Intel HD 630. Z zachowaniem płynności na poziomie 30 klatek na sekundę, jednak kosztem doznań graficznych.

Prezentację rozgrywki na sprzęcie wyposażonym we wspomniany wyżej układ graficzny oraz Intel Core i5 7500 3,4 GHz oraz 16 GB pamięcie RAM DDR4 2400 MHz, znajdziesz poniżej:

Natomiast, na razie na wszystkich konsolach silnikowi Snowdrop udaje się utrzymać 30 klatek z rozdzielczością 1080p. Natomiast na mocniejszych konsolach (Xbox One X i Playstation 4 Pro) rozdzielczość dochodzi do hypowanego 4K. Warto dodać, że propozycja zielonych lepiej radzi sobie z wydajnością na mocniejszym wariancie konsol.

W sprawie optymalizacji nowej strzelanki Francuskiego wydawcy wypowiedział się pozytywnie szanowany kanał Digital Foundry:

Tytuł zadebiutuje 15 marca na PC (w sklepie Uplay i Epic Games Store), Xboksie One oraz PlayStation 4 i będzie posiadał polską wersję językową w formie napisów.

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.