Uczeń zaskoczył nauczyciela wiedzą zdobytą w grze. Nauczyciel był w szoku!

Praca domowa z języka angielskiego pewna ucznia miała najprawdopodobniej polegać na napisaniu dialogów z dziennika. Wykorzystał on stronę poświęconą uniwersum Destiny jako formę „pomocy dydaktycznej“.

Lucas (bo tak nazywać się ma uczeń) wysłał swojej nauczycielce od języka angielskiego dziennik będący pracą domową. Pani Jennifer postanowiła jednak sprawdzić, czy aby nie doszło do plagiatu. Nie zaskoczyła się, praca domowa była prawie 100% kopią strony Ishtar Collective. Znaleźć się da na niej multum wpisów o świecie Destiny oraz forum gdzie dyskutuje się o licznych teoriach.

Nauczycielka chciała upewnić się, czy aby wpisy nie należą do ucznia, dlatego wysłała do Ishtar Collective e-mail z zapytaniem o autora tekstu.

Ishtar Collective odpisało, że to najlepsza wiadomość, jaką kiedykolwiek otrzymali i zmienili swoją nazwę na imię ucznia. Mało tego strona podała dalej tweet jednego z użytkowników, który zamieścił zdjęcie Richarda Dawkinsa z koszulką z napisem „We Are All Lucas“.

Źródło: https://www.gamesradar.com/a-student-tried-to-pass-off-destiny-lore-as-his-english-homework-and-got-caught/

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.