Watch Dogs 3 na Playstation 5?

Fani hakierskiego GTA Ubisoftu, z niecierpliwością wyczekują kolejnych poszlak dotyczących trzeciej odsłony serii. Tym razem zwrócili uwagę na wniosek złożony przez Wydawcę o rejestrację znaku towarowego. Według niego Watch Dogs 3 pojawi się na urządzeniach przyszłej generacji.

Co tam dzieciaki, czekacie na trójkę?

Od dłuższego czasu krążą w internecie wskazówki, które wywołują falę spekulacji dotyczącej nadchodzącej odsłony Watch Dogs. Spodziewano się po nich zapowiedzenia kolejnej części do końca ubiegłego roku. Jednak tak się nie stało, teraz Youtuber SkullziTV zwrócił uwagę na wniosek o rejestrację znaku towarowego, który Ubisoft złożył w listopadzie 2018 roku. Dlaczego dopiero teraz mówimy o tym? Ponieważ teraz wspomniany wniosek został upubliczniony.

Według twórcy filmowego rejestracja znaku towarowego niepowiązanego z wcześniejszymi marki wydawcy. Przemawia, że jest nowe Watch Dogs. Zwykle przy tworzeniu kolejnych odsłon cyklów, firmy korzystają z już posiadanych znaków towarowych, ponieważ jest to po prostu mniej czasochłonne oraz co najważniejsze, tańsze. Zdaniem Skullzi może to wynikać z faktu, że nowe Watch Dogs na nieujawnionych jeszcze konsolach kolejnej generacji. Niektórzy sceptycznie odnoszą się do przypuszczeń użytkownika Youtube. I doszukują się w tym niepotrzebnego clickbaitu.

Warto dodać, że to nie pierwszy w ostatnim czasie moment, kiedy słyszymy o następnej odsłonie Watch Dogs. Przy zapytaniu asystenta głosowego pokroju Siri czy niedawno debiutującego w Polsce Asystenta głosowego Google, o grę Ubisoftu, SI nie tylko potwierdzi istnienie Watch Dogs 3, ale także wspomni o jej grywalnej wersji.

Wymieniony wcześniej film twórcy odpowiedzialnego za wywołanie burzy spekulacji:

Poprzednie Watch Dogs będący kontynuacją gry wydanej w 2014 roku, zadebiutował na PC, XBOX One oraz Playstation 4 w listopadzie 2016 roku. Seria opowiada o nie realistycznych perypetiach hakerów, w świecie rządzonym przez mega korporacje.

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.