Wiemy ile czasu zajmie ukończenie Borderlands 3

GearBox odsłania kolejne karty dotyczące Borderlands 3.

Ukończenie głównego wątku w Borderlands 3 zajmie 35 godzin

Dla porównania, aby ukończyć poprzednie odsłony serii, należy poświęcić około: 22 godziny (Borderlands), 30 godzin (Borderlands 2) oraz 17 godzin (Borderlands: The Pre-Sequel). Należy zaznaczyć, że Borderlands to przede wszystkim „endgame” (rozwijanie postaci poprzez czynności po ukończeniu głównego wątku fabularnego).

Nadal powiedziałbym, że jesteśmy bardzo ambitni. Mój zespół techniczny powiedziałby, że czasami jesteśmy, aż za bardzo dokładni. [śmiech] W grze jest tak wiele zawartości. W grze odwiedzimy wiele różnorodnych światów.  Długość gry wynosi 35 godzin, podany czas dotyczy tylko głównej historii – bez wykonania zbyt wielu misji pobocznych. Myślę, że od samego początku podeszliśmy do gry ze sporą dozą ambicji.

Paul Sage – dyrektor kreatywny Borderlands 3

W ramach przypomnienia: Borderlands 3 to pierwszoosobowa strzelanina (FPS) z elementami cRPG; jej premiera wyznaczona jest na 13 września. Gra zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, gdzie pojawi się najprawdopodobniej na kontrowersyjnej platformie dystrybucji gier – Epic Games Store.

Planujesz zakup Borderlands 3?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: https://wccftech.com/borderlands-3-to-last-35-hours-without-lot-side-missions

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.