Youtuber stworzył protezę z Sekiro: Shadows Die Twice

Najnowsza produkcja From Software – Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutowała 22 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Pomimo niewielkiego czasu, jaki minął od premiery, społeczność już zabrała się do przenoszenia świata wirtualnego do rzeczywistego.

W Sekiro: Shadows Die Twice wcielamy się w wojownika ninja (shinobi), który za zadanie ma chronić swojego pana. Gdy mu się to nie udaje i w wyniku przegranego starcia traci rękę, nabywa w posiadanie protezę dzięki, której staje się jeszcze większym zagrożeniem dla swoich przeciwników, ponieważ umożliwia ona montaż śmiercionośnego wyposażenia m.in. shurikenów oraz linki z hakiem.

Koncepcja urządzenia zaintrygowała Colina Furze, który postanowił urzeczywistnić broń. Na jego kanale na Youtubie, znajdziemy dwa filmy prezentujące możliwości oraz proces tworzenia rozkładanej tarczy i podręcznego topora. Urzeka dbałość o detale i staranność wykonania, jakie włożył twórca w wykonanie rynsztunku shinobi. Należy zaznaczyć, że to nie koniec prac nad protezą, dlatego koniecznie śledźcie jego kanał w oczekiwaniu na kolejne materiały.

Damian Tomczak

Początkujący programista i grafik z lekkim piórem i obszerną wiedzą na temat rynku growego. Po godzinach zajmujący się tworzeniem gier. Dopinguje o powrót serii Prince of Persia.