Devil May Cry 5: Edycja Specjalna, Life is Strange prowadzą PlayStation Plus Extra, gry Deluxe na styczeń 2023 r.

Wiadomości

Devil May Cry 5 i dwie gry z serii Life is Strange to czołówka styczniowej listy darmowych gier, które trafią do katalogu PlayStation Plus Extra i Deluxe/Premium. Począwszy od 17 stycznia, abonenci wyższych poziomów PS Plus otrzymają dostęp do pierwszego z uznanych przez krytyków tytułów, w którym będziesz mógł hakować i ciąć w piekielnym natarciu, gdy nasiona „drzewa demonów” zakorzenią się w Red Grave City. Devil May Cry 5: Special Edition będzie dostępny na PS5 – wersja na PS4 trafi także do abonentów PS Plus Extra. Utrzymując się w klimacie romansu akcji, Back 4 Blood również zawita na platformie. Gra pozwala połączyć się z maksymalnie trzema innymi graczami i polować na zombie, wspólnie zbierać zasoby i przetrwać coraz trudniejsze misje. Back 4 Blood będzie dostępne na PS4 i PS5.

Jeśli lubisz gry nastawione na narrację, sprawdź wielokrotnie nagradzaną, epizodyczną przygodę Life is Strange. Wcielamy się w niej w Max Caulfield, studentkę fotografii, która odkrywa umiejętność cofania czasu i wplątuje się w tajemnicę związaną z kilkoma zaginionymi nastolatkami w Arcadia Bay. W styczniowej ofercie PS Plus z wyższej półki pojawia się prequel, Life is Strange: Before the Storm, opowiadający o 16-letniej buntowniczce Chloe Price, która nawiązuje nieprawdopodobną przyjaźń z niezwykle popularną Rachel Amber. Oba tytuły Life is Strange pojawią się na PS4. W podobnym duchu, w tym miesiącu, mamy również Ericę, interaktywny thriller FMV (full-motion video), w którym kształtujesz wybory i konsekwencje tytułowej bohaterki, którą dręczą koszmary związane z morderstwem jej ojca.

W grze Dragon Ball FighterZ możesz zbudować drużynę marzeń i doskonalić swoje umiejętności, aby opanować kombinacje tag-team w walkach 3 na 3. W dołączonym trybie fabularnym zmierzysz się z Androidem 21, zupełnie nową postacią, której stworzenie nadzorował sam mangaka Akira Toriyama. Następnie przypnij swój wingsuit i nie krępuj się wysadzać budowli w pełnej akcji grze Just Cause 4: Reloaded, korzystając z wielu rodzajów broni i pojazdów.

Sony ujawniło listę na swoim PlayStation Blog, ujawniając wszystkie nowe gry dostępne dla członków PS Plus Extra i Deluxe w styczniu (PS Plus Deluxe jest znany jako PS Plus Premium na wybranych rynkach). W zeszłym miesiącu w katalogu znalazły się trzy gry z serii Far Cry, obok Yakuza: Like a Dragon i Yakuza 6: The Song of Life, by wymienić tylko kilka.

Oto pełna lista darmowych gier dostępnych dla abonentów PlayStation Plus Extra i Deluxe/Premium w styczniu 2023 roku.

Back 4 Blood (PS4, PS5)
Dragon Ball FighterZ (PS4)
Devil May Cry 5: Edycja specjalna (PS5)
Life is Strange: Before the Storm (PS4)
Life is Strange (PS4)
Jett: The Far Shore (PS4, PS5)
Just Cause 4: Reloaded (PS4)
Omno (PS4)
Erica (PS4)
Wpis na blogu wspomina również o katalogu PS Plus Classics, ekskluzywnym dla członków PS Plus Deluxe/ Premium. Ten miesiąc przynosi Syphon Filter 3, Star Wars Demolition oraz Hot Shots Golf 2.

Pod koniec ubiegłego miesiąca Sony ujawniło trzy darmowe gry dostępne dla wszystkich abonentów PS Plus w styczniu. Do 6 lutego członkowie PS Plus Essential, Extra i Deluxe mogą dodać kosmiczną przygodę EA w stylu Souls – Star Wars Jedi: Fallen Order, pierwsze wieloosobowe przedsięwzięcie Bethesdy Fallout 76 oraz Axiom Verge 2, 8-bitową przygodę, w której eksplorujesz rozległy, starożytny świat obcych, do swoich bibliotek.

Subskrypcja PlayStation Plus Deluxe zaczyna się w Indiach od Rs. 849 za miesiąc, natomiast subskrypcja Extra zaczyna się od Rs. 749 za miesiąc. Sony prowadzi obecnie wyprzedaż dla swoich planów PS Plus, kończącą się dziś wieczorem, 13 stycznia, gdzie można uzyskać 12 miesięcy PS Plus Extra i Deluxe za Rs. 2,999 i Rs. 3,749, odpowiednio. Zniżka jest dostępna tylko dla nowych użytkowników, podczas gdy istniejący abonenci oszczędzają 30 procent przy aktualizacji.